Met kerstfeest denken wij vaak terug aan mensen die ons ontvallen zijn. Bijvoorbeeld aan onze moeder die ons ontvallen is en hoe wij mogelijk haar te kort hebben gedaan. Een moeder cijfert zich altijd weg voor haar kinderen en haar omgeving.
Dit zien wij zelf vaak te laat en wij hebben vaak spijt, dat wij dit niet eerder hebben ingezien. Je kan het niet meer tegen haar vertellen, maar via God kun je het haar wel vertellen. Ik gebruik mijn stille tijd om still te staan bij mensen en om aan God te vertellen dat dit goede mensen waren. Met hun fouten en vooral met hun goede dingen. Ik gebruik ook deze tijd om de zonde die ik tegen deze mensen heb begaan te beleiden.
De komst van Jezus is een tijd van verzoening met je fouten. Hij heeft mogelijk gemaakt dat wij vergeving krijgen van onze zonden.
Vrolijk kerstfeest !!!!